תפריט נגישות

הצוות שלנו

מי אנחנו

 

הנהלה

רני איידלר מנכ"ל rani@tmir.org.il
אלון טל משנה למנכ"ל וסמנכ"ל כספים alon@tmir.org.il
שלי מלצר סמנכ"ל שיווק והסברה Shelly@tmir.org.il
עו"ד חיים ישר יועץ משפטי hyashar@rgr.co.il
שרון פרץ מנהלת משרד  Sharonperetz@tmir.org.il

מחלקת כספים

חיה כהן חשבת ומנהלת מערכות מידע haya@tmir.org.il
ערן עוזיאל מנהל התקשרויות  eran@tmir.org.il
יעל ברכר מנה"ח לקוחות Yael@tmir.org.il
הודיה עוזרי מנה"ח לקוחות hodaya@tmir.org.il
מלי דרזי מנהלת חשבונות Mali@tmir.org.il
ליבי לורבר מנהלת חשבונות liby@tmir.org.il
אסתר רוב מנהלת חשבונות זמנית ester@tmir.org.il
ענבל דואני מנהלת תחום יצרנים/יבואנים  inbal@tmir.org.il
נטע אוחיון רכזת תחום צרנים/יבואנים Neta@tmir.org.il
קרולין ברנס רכזת תחום יצרנים/יבואנים Caroline@TMIR.org.il
דניאל מומיקה רכזת תחום יצרנים/יבואנים Daniel@TMIR.org.il
ליהי שנער רכזת מערכות מידע lihi@tmir.org.il

מחלקת תפעול

ורד מיניקס מנהלת תפעול ומחזור vered@tmir.org.il
אילת עמאר מנהלת מידע ובקרה eilat@tmir.org.il
אילה אורן מנהלת מידע ayala@tmir.org.il
חגי שניצר מנהל פרוייקטים כלכליים hagai@tmir.org.il
איתי לזי רכז ניטור ובקרה itay@tmir.org.il
אודי גרינפלד מנהל תפעול רשויות  udi@tmir.org.il
דלית בניש מנהלת תפעול זרם בייתי  dalit@tmir.org.il
רותם בלסיאנו רכזת רשויות מקומיות Rotem@tmir.org.il
נטלי אנדרסון רכזת רשויות מקומיות Natalie@TMIR.org.il
מיכל מרקוס מאירי רכזת רשויות מקומיות< Michal@TMIR.org.il
חן וייס-מור מנהלת מחזור  hen@tmir.org.il
טומי ידידיה רכז תפעול ספקים tommy@tmir.org.il
ענת חיים רכזת התקשרויות יצרנים ויבואנים Anat@TMIR.org.il
סיגל אלבז רכזת התקשרויות יצרנים ויבואנים sigal@tmir.org.il
סמי אלקיים רכזת התקשרויות זרם מסחרי semi@tmir.org.il
רלי הופשטטר-סבג רכזת מחזור זרם מסחרי reli@tmir.org.il
ענבר שמואלי רכזת מחזור זרם מסחרי InbarS@tmir.org.il
שני גראוברט אדרי רכזת מחזור זרם מסחרי ShaniGE@tmir.org.il
טופז ברקאי רכזת מחזור זרם מסחרי topaz@tmir.org.il
ענבל אקריש-מלול מנהלת תפעול רשויות ושרות  inbalam@tmir.org.il

מחלקת שיווק והסברה

גרנית ניסן בן-חמו מנהלת תוכן  granit@tmir.org.il
אופק גל ידיד מנהלת מרקום ודיגיטל

ofek@tmir.org.il

אביבית אראל מנהלת שיווק רשויות  avivit@tmir.org.il
שרונה שלום-כבודי מנהלת פרסום SharonaShalom@tmir.org.il
צילה הנד שמש מנהלת שיווק רשויות Tsila@TMIR.org.il
חני קליין מנהלת הסברה ארצית Hani@tmir.org.il
 
תמיר בתקשורת
הפח הכתום בישראל
מספר פחים
1
5
6
1
9
6
מספר תושבים מפרידים
4
7
3
4
5
6
2
פסלת אריזות שנאספה בטונות
9
7
9
8
1
אינסטגרםיוטיובפייסבוק
צרו קשר
תנאי שימוש      כל הזכויות שמורות לחברת ת.מ.י.ר תאגיד מחזור יצרנים בישראל בע"מ (חל"צ)  © 2014
Website created by     כתיבה והפקת תכנים